Fenerbahçe'den Emre Mor açıklaması!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Emre Mor transferi ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'den Emre Mor açıklaması!

Mahmut Uslu, Emre Mor transferinde önceliğin kendilerinde olduğunu ve Borussia Dortmund'un 25 Temmuz'da kararını vereceğini söyledi.

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken yeni gelişmeler yaşanıyor.

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Doğan Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, "Emre Mor'un İstanbul'a gelişi olağanüstü bir gelişme olmadıkça 25 Temmuz'dan önce imkansız. Çünkü Dortmund'un kampı bu tarihte sona erecek. Hocaları gidecek ile kalacakları belirleyecek. Emre başka takıma kiralanacaksa o zaman futbolcunun önceliği bizde. Ama o tarihe kadar hiç umulmadık bir gelişme olursa İstanbul'a 25 Temmuz'dan da önce gelebilir" dedi.

Transaferde geride kalan dönemi de değerlendiren Uslu, "4 transfer yaptık, içeride önemli oyuncularımız ile sözleşme yeniledik. Galatasaray ön eleme oynadığı için onlar transferde daha hızlı olmak zorunda. Biz transferde rahatız. Avrupa Ligi maçı oynayacağımız 27 Temmuz'a göre hareket ediyoruz. Uslu ayrıca transferde önceliklerinin santrafor ve kanat oyuncuları olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak geçiren Jeremain Lens ile ilgili de konuşan Mahmut Uslu, Hollandalı futbolcu için Sunderland'in kararını beklediklerini söyledi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.