Fenerbahçe'de gündem On'lar

Fenerbahçe'de uzun süredir devam eden 10 numara transferinde çalışmalar devam ediyor.

Fenerbahçe'de gündem On'lar

Sarı Lacivertlililer'in 10 numara transferinde gündemindeki isim, Hatem Ben Arfa. Ancak Faslı futbolcunun transferinin önünde iki engel var. Oyuncunun yüksek maliyeti, kulübü Paris Saint Germain ile olan alacak sorununun çözülememesi ve Ben Arfa'nın yüksek mali talepleri şimdilik transferin önündeki engellerden biri.

PEŞİNİ BIRAKMIYORLAR
Bir diğer soru işareti de Ben Arfa'nın geçen sezon kulübünde teknik ekiple yaşadığı problemler. Fenerbahçeli yetkililer, bu sorunların kulübün havasına zarar verme ihtimalinin de üstüne duruyor. Ancak Faslı futbolcunun yeteneği, özellikle Nice'te gösterdiği üstün performans ve taraftarın Ben Arfa transferini çok istemesi nedeniyle Sarı Lacivertliler bu transferin peşini bırakmıyor. 

Yönetim, bir diğer taraftan da Santos'un Brezilyalı yıldızı Lucas Lima için girişimlerini sürdürüyor. 

Brezilya temsilcisi Santos, sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan Lima'yla yeniden masaya oturmak istese de, Brezilyalı futbolcu henüz bu teklife yanıt vermedi. 

Lima'nın maliyetini makul seviyelere çekmeye uğraşan Fenerbahçeli yöneticiler Ben Arfa ve Lucas Lima arasında bir tercih yapacak. 

Sunderland'den Jeremain Lens listede geriye düşse de adaylar arasındaki yerini koruyor. Hollandalı futbolcunun yüksek maliyeti, transferin önündeki en büyük engel.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.