Dirar'dan şampiyonluk mesajı

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Nabil Dirar'dan sezon öncesi iddialı açıklamalar geldi.

Dirar'dan şampiyonluk mesajı

Dirar, “Yaptığımız işleri daha basitleştirmemiz gerekiyor. Artık o otomatikliği kazanmamız lazım. Çünkü top bizdeyken hep fark yaratan oyuncular olmalıyız” dedi

Faslı yıldız “Gerçekten bu takımda olmaktan dolayı çok iyi hisler var içimde. Kendimi çok mutlu hissediyorum burada. Yüzde 100’üme ulaştığım zaman bu takıma çok daha fazlasını katacağıma inanıyorum. Hem Mathieu Valbuena hem de Robin van Persie gerçekten çok iyi oyuncular. Şu ana kadar da birbirimizle gayet iyi bir iletişimimiz var. Ama artık yaptığımız işleri daha basitleştirmemiz gerektiğine inanıyorum. Artık o otomatikliği kazanmamız lazım. Çünkü top bizdeyken hep fark yaratan oyuncular olmalıyız. Umarım maçlar ve antrenmanlar devam ettikçe bunu daha kolaylaşan ve rahat yaptığımız bir hale getirebiliriz” dedi.

"BİR GOLCÜ DEĞİLİM"
Faslı yıldız, “Ben öyle çok büyük bir golcü değilim. Golcülükten ziyade asist yapan, pasör bir oyuncuyum. Saha içerisinde çalışan, mücadele eden bir oyuncu olarak nitelendirebilirim kendimi” ifadesini kullandı. 

"ŞAMPİYON DA OLURUZ"
Dirar, “Buraya iyi bir takımdan geldim. Umarım bu görüntüyü Fenerbahçe’de de aynı şekilde sağlamayı başarırız. Saha içerisinde sağlam bir takım olabilirsek neden olmasın? Tabii ki şampiyon olabiliriz” diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.