Aziz Yıldırım otobüsün kurşunlandığı yerde

Kafile maç için Trabzon'dan Rize'ye hareket ettiğinde de kötü anılar hafızalarda canlandı.Aziz Yıldırım o gecenin yaşandığı yeri inceledi.

Aziz Yıldırım otobüsün kurşunlandığı yerde

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor deplasmanına sıra dışı güvenlik önlemleriyle gitti. Önceki sezon takım otobüsünün kurşunlandığı bölgeye gelindiğinde ise Başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Dick Advocaat'a 4 Nisan 2015 gecesi yaşanan kabusu anlattı.

Fenerbahçe Çaykur Rizespor deplasmanına önceki sezon yaşanan kurşunlanma olayı nedeniyle yoğun güvenlik önlemleri altında götürüldü. Takımı otobüsü her zamankinden farklı olarak yoğun bir polis koruması altında tutuldu. 2014-2015 sezonunda Rize deplasmanından Trabzon'a dönüşte takım otobüsünün kurşunlanması nedeniyle kabus gibi bir dönem geçiren Sarı-Lacivertliler'in, benzer bir saldırıya maruz kalmaması için önlemler üst düzeydeydi.

Advocaat'a bilgi verildi

Kafile maç için Trabzon'dan Rize'ye hareket ettiğinde de kötü anılar hafızalarda canlandı. Kafileye başkanlık eden Başkan Aziz Yıldırım da kabus gecesinin yaşandığı Sürmene girişine gelindiğinde olay yerini inceledi. Kafile kısa bir süre için saldırının yaşandığı bölgede durdu. Yıldırım, teknik direktör Dick Advocaat'a o dönem takım otobüsüne yönelik silahlı saldırı ile ilgili bilgi verdi.

4 Nisan 2015 gecesi takım otobüsünde yer alan ve saldırı anında büyük şok yaşayan futbolcular da yaşanan olayla ilgili kötü anılarını yeni takım arkadaşlarına aktardı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.