Aziz Yıldırım: "Bir şey yok, sakin olun"

Budapeşte'ye zorunlu iniş yapan Fenerbahçe uçağında neler yaşandığı ortaya çıkıyor.

Aziz Yıldırım: "Bir şey yok, sakin olun"

 Uçakta yer alan yolculardan edinilen bilgilere göre hiçbir telaş yaşanmadığı aktarılırken Aziz Yıldırım'ın uçakta inceleme yaptığı belirtildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin Manchester kafilesinde futbolcularla birlikte yolculuk yaptı. Budapeşte'ye iniş kararı alındıktan sonra heyeti sakinleştiren isim Aziz Yıldırım oldu.

Budapeşte'ye zorunlu iniş yapan Fenerbahçe uçağında yer alan yolcular uçakta yaşananları anlattı.

Budapeşte'ye iniş yapan uçakta panik havasının yaşanmadığını aktaran yolcular ilk anons sonrasında neden böyle bir uygulamanın yapıldığının sorulduğunu belirtti.

Fenerbahçe heyetinde konuyla ilgili merak havasının uyandığı ve yetkililerden bilgi istendiği ifade edildi. Bunun ardından kabin görevlilerden birinin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanına gelerek uçağın camına bir kuşun isabet ettiğini ve pilotların iniş kararı aldıklarını açıkladı.

Başkan Yıldırım'ın sakin bir şekilde yanındakilere durumu aktarmasından sonra iniş anonsunun yapıldığı ve panik havası olmadan inişin gerçekleştiği ifade edildi. Uçak alana indiğinde havalanında geniş önlemler alındığını aktaran yolcular bunların hiçbirine gerek kalmadığını belirtti.

Aziz Yıldırım, iniş gerçekleştikten sonra uçağın ön tarafında yürüyerek pilotlara geçmiş olsun dedi ve kokpitte yaşanan hasarı inceledi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.