Şükran Ovalı O Soruyu Sordu Ortalık Karıştı

Familya dizindeki Şükran Ovalı’nın Fenerbahçe ile ilgili sahnesi tepkilere neden oldu

Şükran Ovalı O Soruyu Sordu Ortalık Karıştı

'Familya' adlı dizide Sükran Ovalı'nın Fenerbahçe ile ilgili sahnesi sarı-lacivertli taraftarların tepkilerine neden olurken, yapımcı firma özür açıklaması yayınladı.
FOX TV’de yayınlanan ‘Familya’ adlı dizide Fenerbahçe ile ilgili yayınlanan sahne tepkilere neden oldu. Dizide Fenerbahçe’nin ismi geçtiği yerde ‘r’lerin söylenememesi bir anda ortalığı karıştırdı Sosyal medyada  özellikle Twitter'da sarı-lacivertli taraftarların tepki gösterdiği sahnede Caner Erkin’in sevgilisi Şükran Ovalı’nın olması da dikkat çekti. Ayrıca bir insanın ‘r’ harflerini söyleyememesinin de bu şekilde konu edinilmesi tepkilere neden oldu. Dizinin yapımcı firması TMC Film, gelen tepkiler üzerine Fenerbahçe taraftarından özür diledi.

İşte yapılan açıklama;

Büyük Fenerbahçe taraftarı ve Camiası; “Dizimizde geçen bir diyaloğun, amacını ve niyetini aşarak sevgili Fenerbahçe taraftarını kırdığını üzüntüyle fark ettik. Şüphesiz ki burada amacımız Fenerbahçe gibi köklü bir kulübü kırmak değildi. Böyle bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz için tüm Fenerbahçe camiasından özür diler, hassasiyetleri için teşekkür ederiz.”
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.