Panathinaikos başkanı Dimitris Giannakopoulos'tan büyük hakaret!

Panathinaikos'un ilginç hareketleriyle tanına başkanı Dimitris Giannakopoulos, Instagram hesabından çok sert ifadeler kullandı, ailesi hakkında konuşan Türk takipçilerine, "Türkiye'ye evinize gelir sizi..." şeklinde ağır sözler yazdı.

Panathinaikos başkanı Dimitris Giannakopoulos'tan büyük hakaret!

Panathinaikos başkanı Dimitris Giannakopoulos sosyal medyayı birbirine kattı. 

Son maçta Fenerbahçe'ye mağlup olan Panathinaikos'ta başkan Dimitris Giannakopoulos, sosyal medya hesabından ailesine küfür eden Türk takipçilerine tehditler savurdu. Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Obradovic'i "malum sebeplerden" ötürü sevmediğini belirten Dimitris Giannakopoulos, "Onun hakkında geçtiğimiz günlerde patlıcan resmi paylaşmıştım. Bu, Yunanistan'da şaka olarak kullanılan yaygın bir tabirdir. Sizin koçunuzun da sinirlendiği ya da üzüldüğü zaman suratının geldiği renk budur. Bu asla sizin takımınıza karşı olan bir hakaret değildi.   (Haklı ya da haksız olmasından bağımsız olarak) birkaç gün önce kazandığınız galibiyetten sonra yazdıklarınızı sabırla bekledim, şakalarınızı takip ettim. Birçok Türk ve Yunan takipçim hesabımı tarihi bir savaş tartışmasına çevirerek saygısızca yorumlar yazdı. Bu yorumların hiçbiri benim görüşümü yansıtmamaktadır.  Basketbol bir spordur ve savaş değildir. Ve sizi temin ederim ki benim ailem hakkında bir yorum yapan daha olursa Türkiye'de onun evine gelir ve onu kanatana kadar s....." yazdı. 

Bu yorumların ardından Giannakopoulos'un hesabı Türk ve Yunanlıların tartıştığı bir yere dönüştü. Türk takipçilerden Giannakopoulos'a tepki yağdı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.