Günün Spor Ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanallar şu şekilde;

Günün Spor Ekranı

FUTBOL 
Spor Toto Süper Lig 
Kayserispor-Ç. Rizespor………..Lig TV………………………13.30
Bursaspor-Kasımpaşa……………Lig TV………………………16.00
Fenerbahçe-Gaziantep…………Lig TV………………………19.00
G. Birliği-Karabük …………………Lig TV 2……………………19.00
Spor Toto 2. Lig 
Gümüşhane-Tuzla………………..Çay TV……………………..15.00
Sivas Bld.-Keçiören……………….Kanal 58…………………..15.00
İnegöl-Ankaragücü……………….Kanal 16…………………..16.00
Spor Toto 3. Lig 
Yeşil Bursa-HE Adıvar …………..Bursaspor TV…………..16.00
Ç. Dardanel-Manisa BB…………Ton TV…………………….20.00
İspanya Ligi 
Leganes-Valencia…………………..Lig TV 2……………………13.00
At. Madrid-Deportivo……………Lig TV 3……………………17.15
Villarreal-Osasuna…………………Lig TV 3……………………19.30
Espanyol-Celta Vigo ……………..Lig TV 4……………………21.45
İtalya Ligi 
Torino-Roma………………………..Lig TV 3……………………13.30
Inter-Bologna……………………….Lig TV 2……………………16.00
Lazio-Empoli…………………………Digiturk Kanal 91…….16.00
Fiorentina-Milan……………………Lig TV 3……………………21.45
Belçika Ligi 
S. Liege-Eupen ……………………..NTV Spor…………………15.30
Fransa Ligi 
St. Etienne-Lille …………………….Lig TV 4……………………16.00
Marsilya-Nantes…………………….Lig TV 2……………………21.45
Nancy-Nice……………………………Digiturk Kanal 91…….18.00
Almanya Ligi 
Hoffenheim-Schalke…………….Eurosport 2……………..16.30
Köln-Leipzig………………………….Eurosport 2……………..18.30
Rusya Ligi 
S. Moskova-Ufa……………………..Tivibuspor 2…………….17.00
Hollanda Ligi 
Feyenoord-Roda…………………..Tivibuspor……………….17.45
İngiltere Ligi 
West Ham-Southampton……..Smart Spor 2 / Lig TV 4….18.00
ABD Ligi 
Los Angeles Galaxy-Seattle……Eurosport………………..23.00
Columbus-NE Revolution…….Eurosport………………..02.00
Brezilya Ligi 
At. Mineiro-Internacional ……..Lig TV 3……………………00.30

BASKETBOL 
Girit Turnuvası 
Üçüncülük maçı……………………Tivibuspor 3…………….18.00
Final maçı……………………………..Tivibuspor……………….20.30
Zadar Turnuvası 
Üçüncülük maçı……………………NTV Spor…………………19.00
Final maçı……………………………..NTV Spor…………………22.00
İtalya Süper Kupa finali…………Tivibuspor 2…………….19.15

VOLEYBOL 
İtalya Süper Kupa ………………..Sports TV…………………18.30

HENTBOL
Erkekler Şampiyonlar Ligi 
Wisla Plock-Barcelona…………..Smart Spor………………19.00
Kiel-PSG………………………………..Smart Spor………………20.30

FUTSAL 
Dünya Kupası Çeyrek Final 
Arjantin-Mısır………………………..Eurosport………………..23.30
Azerbaycan-Portekiz……………..Eurosport 2……………..02.00
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.