Arda Turan'ın maçlardan önce dinlediği şarkılar!

Barcelona'nın sponsorlarından Deezer, futbolcuların dinlediği playlist'leri açıkladı. Messi'nin Latin müziği ağırlıklı listesi göze çarparken, Arda Turan'ın listesinde ise yerli ve yabancı birçok isim bulunuyor.

Arda Turan'ın maçlardan önce dinlediği şarkılar!

Müzik platformu Deezer ve Barcelona Kulübü’nün arasındaki anlaşma sonrası bazı futbolcuların playlist’leri (şarkı listeleri) platformda yayınlandı.

Lionel Messi, yıllardır Barcelona’da oynamasına ve şehirde yaşamasına karşın müzik zevkinde hala Güney Amerika damgası ve Arjantin etkisinin ağır bastığı görülüyor.

Gitar çalmaktan büyük keyif aldığını hatta bu yolla rahatladığını söyleyen Messi’nin listesinde Maluma, J.Alvarez, Prince Royce, Rombai, Dread Mar I ve Nicky J gibi isimler arasında yer alıyor.

Arda Turan’ın platformda yayınlanan playlist’inde ise Şımarık (Tarkan), Kara Sevda (Barış Manço), Ah İstanbul (Cengiz Özkan) ve Cinco Minutos y Nada Mas (David Angel) olmak üzere 4 isim bulunuyor.

Öte yandan açıklanan listelerde Pique’nin iki playlist’inde ise hayat arkadaşı Shakira’nın sadece birer düet şarkıyla yer alması, bunun yanında Lady Gaga ve Miley Cyrus’tan üçer şarkı bulunması dikkat çekti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.