Hikmet Karaman'dan Terim-Arda yorumu!

Çaykur Rizespor'un başarılı çalıştırıcısı Hikmet Karaman, A Milli Takım'da yaşanan Terim-Arda kavgasını Spor Türkiye'ye yorumladı. 

Hikmet Karaman'dan Terim-Arda yorumu!

Hikmet Karaman A Milli Takım'da yaşanan olumsuz gelişmeler üzerine Spor Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Selman Öztürk'ün sorularını yanıtladı. Milli Takım'da yaşanan olaylara üzüldüğünü belirten Karaman, yakın zaman içerisinde işlerin olumlu hale döneceğine inandığını belirtti.

"TERİM'İN KARARINA SAYGI DUYMALIYIZ"

Fatih Terim'in, Euro 2016'da yaşanan tatsız olaylar yüzünden kadro dışı bıraktığı Arda Turan, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın, Dünya Kupası Elemeleri kapsamında oynanan Ukrayna ve İzlanda maçlarında da kadrıya alınmaması tartışmaların fitilini iyice ateşledi. Bu iki maçta alınan kötü sonuçlar ve ortaya konan futbolun tatmin edici olmaması, okları bir anda Fatih Terim'in üzerine çevirdi. Arda Turan konusunda en doğru açıklamayı Fatih Terim'in yaptığına değinen Karaman; "Sonuçta bu takımın hocası Fatih Terim'dir ve bizler de Terim'in açıklamaları doğrultusunda verdiği bu karara saygılı olmalıyız" dedi.

"BİZE BEKLEYİP GÖRMEK DÜŞER"

Yaşanan bu tartışmada Arda'nın da cevap hakkını kullandığını sözlerine ekleyen tecrübeli çalıştırıcı; "Arda da yaşanan gelişmeler üzerine düzgün bir şekilde cevap hakkını kullandı. Bundan sonra bize bekleyip gelişmeleri takip etmek düşer" şeklinde sözlerini noktaladı.

Sporturkiye.com

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.