Talisca sahalara dönüş tarihini açıkladı

Beşiktaş’ın sezon başında Benfica’dan kiraladığı Anderson Talisca sakatlıktan dönüş tarihini Brezilya basınına açıkladı.

Talisca sahalara dönüş tarihini açıkladı

Talisca’dan Beşiktaş’a müjdeli haber! Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca, beklenen daha hızlı bir şekilde sahalara dönecek.

Sakatlık sonrası yapılan ameliyatta sahalardan 3 ay uzak kalacağı açıklanan Anderson Talisca, en geç 45 gün sonra sahalara döneceğini ancak bu süreyi kısaltabilmek için çabaladığını söyledi.

Brezilya basınına konuşan Anderson Talisca, “Kendimi, bir an önce sahalara dönmeye adadım. Ancak, doktorların kararına saygı duymalıyım. 2016 bitmeden sahalara dönmek istiyorum ve üzerime düşenleri eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorum. Çok motive bir şekilde çabalıyorum.” ifadelerini kullandı.

Şu an forma giyememenin kendisini üzdüğünü söyleyen Anderson Talisca, “İyileşme sürecini daha da kısa hale getirememek bu işin tek zor yanı. Fakat, Türk futboluna çok çabuk adapte oldum. İstanbul’da ve Beşiktaş’ta çok mutluyum. Umarım, en kısa sürede sahalara dönebilirim. Takımıma yardım edebilmek için yanıp tutuşuyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.