Orman:"Paralel yapılanmaya izin vermem"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'yı makamında ziyaret ettikten sonra Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını yaptı.

Orman:"Paralel yapılanmaya izin vermem"

Orman, dernek açılışında kısa bir konuşma yaparak Arnavutköylü Beşiktaşlılara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Fikret Orman açılışın ardından Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ile öğle yemeği yedi. Yemek esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orman gündeme dair açıklamalar yaptı.

Mahkemenin Divan Kurulun seçimlerini iptal etmesi sonrası çıkan "Yalçın Karadeniz borç konusunu gündeme getirdiği için yönetim desteği ile bu karar alındı" şeklindeki polemiklere cevap veren Orman "Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermem" diye konuştu.

Henüz gol atamayan Aboubakar'a da sahip çıkan başkan Orman dil sorunu yüzünden adaptasyon sürecinin uzadığını Kamerunlu oyuncuya güvendiklerini belirtti.

Kulüplerdeki paralel yapılanmayla ilgili de konuşan Orman; 
"Divan Kurulu ile ilgili mahkemenin kararını yönetimde istişare edeceğiz.Bu konuya çokgirmek istemiyorum ama Beşiktaşın genel kurulundan Beşiktaş'ı yönetme yetkisi alan tek kurum yönetim kuruludur.Divan kurulu istişare kuruludur 3 ayda bir toplanır.Divanda akil olan insanlar, eskiden yöneticilik yapmış insanlar yönetime tavsiyelerini söylerler.Beşiktaşta bir paralel yapılanmaya müsaade etmem.Burası bir parlamento, ana muhalefet yeri değil, burada Beşiktaş'ı yönetmek için mücadele ediyoruz hepimiz.Beşiktaş'ta iktidar olmak isteyen varsa genel kurula gider biz adayız der, programını açıklar.Biz bu şekilde bakıyoruz. Divan Kurulu seçimi olacak ama ne zaman olacak bakacağız" ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.