Orman: "Lens'i Fenerbahçe'den almadık"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Atiker Konyaspor ile oynanacak olan Süper Kupa finali öncesinde A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Orman: "Lens'i Fenerbahçe'den almadık"

İşte Başkan Fikret Orman'ın maç öncesi açıklamaları:

"KUPAYI ALIRSAK GÜZEL OLUR"
"Biz kazanmaya geldik. Benim başkanlık dönemimde ikinci süper kupa maçı. Asıl hedef lig ve Avrupa tabii ki ama bunu da alırsak güzel olur. Konyaspor da ciddi rakip. Başkanlarını çok severim. Dostça bir maç olsun. Beşiktaş'ın Samsun'a gelmesinden çok mutluyum. 6 senedir Süper Lig’de yoklar. İyi oldu"

"TARAFTARLARIMIZ İLE GURUR DUYUYORUZ"
"Başarılı bir ekimiz var. Dünya kulübü olma hedefimiz var. Çalışmalarımız devam ediyor. Çin'e gittik. İletişime de önem veriyoruz. Arkadaşlarımız güzel projelere imza atıyor. “Come To Beşiktaş” taraftarımızdan çıktı. Taraftarlarımız ile gurur duyuyoruz"

"LENS’İ FENERBAHÇE’DEN ALMADIK"
Aziz Yıldırım’ın Lens ile ilgili yaptığı açıklamalar ile ilgili Orman; "Fenerbahçe büyük bir camia. Onların da kendi siyasetleri var. Biz transferleri faydalı olsun diye yapıyoruz. Biz Lens'i Fenerbahçe'den almadık. Gökhan ile Caner'i de kontratları bitince aldık. İlgilendiğimiz bir oyuncuydu. O bizi, biz onu çok istedik. Amacımız bir kitleyi rahatsız etmek değil. İşimizi yapmaya çalışıyoruz"

"TALISCA’NIN İNŞALLAH SENEYE BONSERVİSİNİ ALACAĞIZ"
"Benfica'dan evrak bekliyoruz. Hukuksuz olarak vermiyorlar Önümüzdeki hafta FIFA'dan lisansı alırız. Beşiktaş ile beraber oyuncular değer kazanıyor. Burası bir huzur ailesidir. İnsanlar performanslarını burada arttırarak gösterirler. Bu sezon sonunda 1 sene sözleşmesi kalıyor. Herhalde oyuncu ile sözleşme yenilemek istiyorlar. Talisca, bir sene daha bizde. İnşallah seneye bonservisini alacağız"

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.