Güneş: "Yediğimiz golde faul yoktu"

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, 1-1 sona eren Dinamo Kiev maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Güneş: "Yediğimiz golde faul yoktu"

İşte Şenol Güneş'in maç sonu değerlendirmesi;

"YEDİĞİMİZ GOLDE FAUL YOKTU"
"Gol yediğimiz bölüme kadar gayet soğukkanlıydık. Yediğimiz gol faul değildi. Oyuncunun ayağı kendisine çarptı. Dokunmaya bile gerek yoktu gereksiz bir faul oldu. Golü de çok basit yedik. Golü yiyene kadar kontrol elimizdeydi. Rakibi sahamızdan uzak tutup oyunu taşıdık. Golden sonra moral ve güç olarak düştük. Golden sonra iki forvetle oynamak zor oldu. Rakip kaleye gidemeyince rakip oyunu ele aldı. 1-0'dan sonra 2-0 yapabilsek farka gidebilirdik. 2-0 olmayınca rakip oyunda kaldı ve beraberlikten sonra moral buldular. Biz ise düşüş yaşadık. Üzgünüz tabii ki burada puan kaybettiğimiz için." 

"YANLIŞIMIZ ÇOK DEĞİLDİ"
"Futbol hatalar oyunudur. O kadar iyi oyun bölümümüzde de Atiba ve Tolgay'ın top kayıpları vardı. Onda da gol yiyebilirdik. Gereksiz hatalar yapmadan rakibi geriye itmek gerekiyor. Bu arenada hata yapmamalısınız. Doğrularımız fazlaydı. Az olan yanlışlarımız golden sonra sırıttı. Bu hataları yapmamak önemli."

"KOLAY DEĞİL"
"Talisca iyi bir oyuncu. Kadromuza baktığımızda 9 yeni oyuncumuz var. Uyum çok iyi olacak. Performanslar artacak bunlar olacak inşallah. Onun için uğraşıyoruz ama kolay bir şey değil. Fizik olarak düşüşleri olabiliyor. Buna rağmen elinden gelen gayreti gösteriyor. Aynı şey Aboubakar için de geçerli. Bunları yaşayacağız. Bunları biz biliyoruz. "

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.