Fikret Orman'dan Gomez Müjdesi

Devre arasında takviye yapacaklarını açıklayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bundesliga ekibi Wolfsburg’da mutsuz olan Alman yıldızın dönüşüne ise kendisinin talep etmesi şartıyla yeşil ışık yaktı.

Fikret Orman'dan Gomez Müjdesi

Sakatlıklar nedeniyle ara transferde takviye yapmalarının şart olduğunu söyleyen Fikret Orman, Metin Albayrak'ın başında olduğu ekibin araştırmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Taraftarın, sezon öncesi takıma veda etmesine çok üzüldüğü ve uğruna kampanyalar başlattığı Mario Gomez'in ocakta geri gelme ihtimalini de değerlendiren Orman, “O iyi bir çocuk. Bizler de çok seviyoruz. Gomez, Beşiktaş'a dönmek isterse ve ondan bu yönde talep gelirse o zaman bakarız” sözleriyle Wolfsburg'da aradığını bulamayan Alman yıldızın yeniden Beşiktaşlı olmasına açık kapı bıraktı.

"GEREKİRSE HUKUKİ YOLLARA BAŞVURAĞIZ"
Mario Gomez’in Wolfsburg'a satış bedelinin basında 7 milyon Euro olarak geçtiği halde Fiorentina'nın 1 milyon Euro rakam açıkladığını hatırlatan Fikret Orman, yarısında hakları olan bu bedel için gerekirse hukuki yollara başvuracaklarını aktardı. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.