Fikret Orman'dan flaş sözler! Fenerbahçe...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Volvo Türkiye ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasında açıklamalar yaptı.

Fikret Orman'dan flaş sözler! Fenerbahçe...

Orman, gündeme yönelik çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Orman'ın konuşmasından öne çıkanlar:
Globalleşme stratejimizle beraber uluslararası markalarla işbirliği yapmaya devam ediyoruz. Volvo, 2018-2019 sezonu sonuna kadar bizim partnerimiz olmuştur. Volvo’nun güvenlik, kalite ve çevreye duyarlılık özellikleri, Kulübümüzün ve VodafonePark’ın temel özellikleri ile birbirine çok benzer. Volvo ile yaptığımız işbirliği, iki markanın da değerine yakışır örnek bir yol arkadaşlığı olacaktır. Allah utandırmasın, hayırlara vesile etsin. 

QUARESMA AÇIKLAMASI
 
Quaresma'nın yaptığı hareketi tasvip etmiyorum. Bizim hangi cezamız indirildi ki zaten? Özel muamelemiz var hamd olsun. Quaresma'nın yaptığını tasvip etmiyorum, önce özeleştiri yapmamız gerekiyor. Quaresma çok tecrübeli bir oyuncu, böyle bir hata yapmaması gerekiyordu. Kibirli Beşiktaş algısı yapılıyordu, şimdi yok. Kollanan Beşiktaş da dediler.
 
Beşiktaş'ın şampiyon olacağına kalben inanıyorum. Bu takımın şampiyon olacağına inanıyorum. Bayern Münih taraftarını burada Beşiktaş'a yakışır şekilde ağırlayacağız.
 
"FENERBAHÇE RAKİBİMİZ DEĞİL"
 
Fenerbahçe'yle ligdeki işimiz bitti. Artık onlar bizim rakibimiz değil. Bizim rakibimizBaşakşehir ve Galatasaray. Fenerbahçe'yle ligde daha maçımız yok, o yüzden polemik yapmanın da anlamı. 
 
Bazı gazeteciler algı yaratmaya çalışıyor. Türkiye'nin en büyük kulübünün üzerinde gerginlik yaşatmak istiyorlar. Siz saha dışında algı yaratmaya çalışırsınız ama biz saha içerisinde çıkıp topumuzu oynayacağız. 
 
Kimseden medet ummadık. Haksızlıklar, kamuoyunda söylenen şeyler, biz ekstradan bir şey söylemiyoruz. Stadyumsuz şampiyon olduğumuzda da benzer kadrolar vardı ama şampiyon olduk. Geçen sene de benzer olaylarla karşı karşıya kaldık ama yine şampiyon olduk.
 
Kurulların Beşiktaş'la alakalı ön yargılı olduğunu görüyorum. Bir dönem kollandığımızı söylemeye başlamışlardı. Beşiktaş'ın başkanından yöneticilerine, oyuncularından teknik direktörüne kadar kimsenin kollanma gibi bir beklentisi olmamıştır. Böyle bir beklentisi olan da namerttir!


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.