Beşiktaş THY İle Kanatlanacak

Türk Hava Yolları ve Beşiktaş Kulübü yeni bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma kapsamanında siyah-beyazlılara Beşiktaş logosunun yer aldığı özel uçak teslim edildi.

Beşiktaş THY İle Kanatlanacak

THY, uzun yıllardır ulaşım sponsorluğunu yaptığı Beşiktaş'la yeni bir anlaşma imzaladı. Syah-beyazlı kafileyi Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarına taşıyacak uçak ilk uçuşunu Napoli'ye yaptı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman törende yaptığı açıklamada şöyle konuştu; 

"Beşiktaş'ın marka değerine çok önem veriyoruz. Bize katkı sağlayacak markalarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Türk Hava Yolları ile üç yıllık bir anlaşma yapıyoruz. Bütün deplasmanlara Beşiktaş armalı uçağımızla gideceğiz. Armamızı taşıyan uçak ile Napoli'ye gideceğiz ve bizi Napoli'de armamızı taşıyan otobüsümüz karşılayacak." 

"BAŞKAN BİZİ İKNA ETTİ"
Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ise yaptığı açıklamada; "Armasında Türk bayrağı olan Beşiktaş'la, bayrak taşıyıcı firma THY olarak anlaşma yaptığımız için gururluyuz. THY'nin değerli bir markası olan Anadolu Jet'in uçağına Beşiktaş'ın armasının ve renklerinin giydirilmesi bize de çok gurur veriyor. Beşiktaş'ı Fikret Orman gibi bir başkanları olduğu için tebrik ederim. Bizi bu anlaşma için alttan girdi üstten çıktı ve ikna etti. Türkiye'de bir takımın uçağını ilk kez giydiriyoruz. Bu anlamda ilk işbirliğimiz. Bu da Beşiktaş'la oluyor. Ben gazetede Fikret Orman'ın "uçağımız olacak" açıklamasını okuduktan sonra şaşırmıştım. "Bizi nasıl ikna edecek" demiştim ve bu konuyu Yönetim Kurulu'ndaki arkadaşlarla tartışmıştık ama Fikret Başkan iyi niyeti ve sıkı takibiyle bizleri ikna etti. Beşiktaş başkanlar konusunda şanslı olmuş bir kulüp. Şeref Bey, Baba Hakkı, Süleyman Seba ve şimdi de Fikret Orman. İyi markalarla da yan yana geliyorlar. Uçağımızın bugünkü kaptan pilotu da Beşiktaşlı. Beşiktaş galibiyetle dönerse. İçerideki koltukların üzerinde de Beşiktaş arması koyacağız. Az önce bunun da sözünü verdik." dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.