Beşiktaş'ın Talisca planı ortaya çıktı

Beşiktaş; Manchester United ve Roma'nın yakın takibinde olan Anderson Talisca'nın bonservisini alabilmek için yeni bir formül peşinde.

Beşiktaş'ın Talisca planı ortaya çıktı

Benfica ile sözleşme uzatan Anderson Talisca'nın Beşiktaş'taki geleceği en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Fanatik'in haberine göre; siyah-beyazlılar Talisca için yeni bir plan hazırladı.

Teklifler var

Son olarak kariyerinde ilk kez Brezilya Milli Takımı’na seçilerek dikkatleri üzerine çeken Talisca’yla İngiltere’den Manchester United ve İtalya’dan da Roma ciddi biçimde ilgileniyor. Hatta yapılan haberlerde, iki takımın anlaşma noktasında büyük çaba sarf ettikleri iddia ediliyor.21 milyon Euro

Bonservisi Benfica’dan olan ve Beşiktaş’ın, 1 Haziran’da kadar bonservisini 21 milyon Euro’ya alma hakkının bulunduğu 23 yaşındaki oyuncu için Başkan Fikret Orman ve kurmayları, şartları sonuna kadar zorlamak konusunda son derece kararlı. Talisca’dan büyük paralar kazanmanın yollarını ayıran Benfica,
Kara Kartal’ın 7 taksit üzerinden 21 milyon Euro’yu ödeme teklifini kabul etmedi.

130 milyonluk kredi

Yapılacak yatırımlar ve borçları kapatmak adına bankalardan 130 milyon Euro (625 milyon TL) kredi alan Siyah-Beyazlılar’ın, bu paranın bir kısmını Talisca’nın bonservisini ödemekte kullanmayı düşündüğü bildirildi. Orman’ın, yönetim kurulu ile yapacağı görüşmede, “Talisca, gelecek için büyük bir yatırım. Bugün onu 21 milyon Euro’ya (101 milyon TL) alırız, yarın 50 milyona satarız” görüşünü paylaşacağı bildirildi. Bu arada United’ın, Talisca için Portekiz kulübüne yaptığı teklifin, 45 milyon Euro (216 milyon TL) olduğu ifade edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.