Beşiktaş'a büyük müjde!

En geç 31 Mart’a kadar oyuncuların alacağı olmadığına dair UEFA’ya yazı göndermek zorunda olan Beşiktaş’ta, futbolcuların tüm alacakları kapatıldı. Eski yöneticilerden Muzaffer Nasıroğlu’nun yönetime 5 milyon dolarlık katkıda bulunduğu öğrenildi.

Beşiktaş'a büyük müjde!

Ekonomik anlamda oldukça sıkıntılı bir dönem geçiren Beşiktaş’ta, en büyük tehlikelerden biri de UEFA’ya gönderilmesi gereken borçsuzluk yazısıydı. 31 Mart’a kadar süresi olan siyah-beyazlılar, işi son güne bırakmadan çözdü.
 
Daha önce Beşiktaş’ta asbaşkanlık görevinde bulunan Muzaffer Nasıroğlu’nun, 5 milyon solar vererek yönetime destek olduğu ve yerli-yabancı tüm futbolcuların alacaklarının kapatıldığı belirtildi. Alınması planlanan 40 milyon euroluk kredi konusuna henüz nokta koyamayan Başkan Fikret Orman, bu gelişmeyle birlikte rahat bir nefes aldı.
 
Başkan’ın yakın dostu
 
Başkan Orman’ın yakın dostu olan Nasıroğlu, daha önce de bazı dönemlerde yönetime ciddi anlamda destek vermişti. Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz hafta da sponsorluktan gelen kaynakla Karius, Babel ve Lens’in birikmiş ödemelerini yapmıştı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.