Aykut Kocaman Fenerbahçe'yi açıkladı

Süper Lig ekibi Atiker Konyaspor'u çalıştıran Aykut Kocaman Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı.

Aykut Kocaman Fenerbahçe'yi açıkladı

Atiker Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman lig başlamadan 1 hafta önce Fenerbahçe'den teklif aldığını söyledi. Kocaman, Hürriyet'e gönderilme süreciyle ilgili de önemli ifadeler kullandı.

İşte Kocaman'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"Teklifi kabul etmedim"
"Fenerbahçe ile bir temas oldu. Ancak ligin başlamasına bir hafta kala, istediğim her şeyi yapmış bir kulübü bırakmak doğru olmazdı. Ayrıca sadece Konyalılar değil, sağduyulu Fenerbahçeliler de bu davranışı doğru bulmazdı"

Başkan Aziz Yıldırım'ın 'gelemez' demesi ve sonrasında teklifte bulunması
"Aslında ilki duygusal anlamda daha vurucuydu. Yani ilk söylediği sözler ve bendeki üzüntü daha ağır basan bir şey. 'Gelemez' cümlesinin bana yaşattığı üzüntü çok başkaydı. Bunun olmaması lazım. Yani hepimiz için geçerli bu. Özellikle topluma mesaj veren insanların belki bir kere daha düşünerek konuşmalarında fayda var. Ben kendi adıma bunu yapmaya çalışıyorum. Keşkelerle ve pişmanlıklarla yaşamamak gerekiyor ama onları sorgulamamız lazım. Şu vardı, şundan dolayı diyemem ama genel olarak onlarca şey söylenebilir. Fenerbahçe'nin teknik direktörü bir sene içinde, bir maç içinde onlarca yüzlerce karar veriyor. Bunları hepsinin doğru olacağı düşünülebilir mi? Hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum diye bir şey olamaz. Vardır ve olacaktır"

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.