Yeşilyurt Belediyespor Ligi 6.sırada tamamladı

Yeşilyurt Belediyespor Ligi 6.sırada tamamladı

Yeşilyurt Belediyespor Ligi Üstlerde Tamamladı.

Masa Tenisinde Türkiye 2. Liginde ilimizi temsil eden Yeşilyurt Belediyespor Masa Tenisi Takımı Son Etabı Mardin ilinde yapılan müsabakalar sonucunda Ligi tamamlamış oldu.

16 Takımın kıyasıya mücadele ettiği 2.Ligde Malatya Yeşilyurt Belediyespor , müsabakalar sonunda Ligi 6. Sırada tamamlayarak ilk senesinde başarılı bir grafik çizdi.

Altınordu ( İzmir ) , Yakındoğu Üniversitesi ( KKTC ) ve Bemted ( İstanbul ) takımları 1. Lige çıkarken , Enis Özel Hatayspor , Lin Un Mti Kırıkkale ve Margençspor Mardin takımları son sıralarda yer alarak 3. Lige düşen takımlar oldu.

3 alt yapı sporcusu 2 transfer ile ligin zirvesini zorlayan temsilcimiz Malatya Yeşilyurt Belediyespor Masa Tenisi branşında Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmış oldu.

Özellikle Belediye Başkanımız Sayın H.Uğur POLAT ‘ın ciddi destekleri ile kısa sürede Ülke çapında ciddi başarılar elde eden Yeşilyurt Belediyespor Masa Tenisi şubesini tebrik ederken Sayın Belediye Başkanımıza ve Masa Tenisi şubesi ile yakından ilgilenen Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet GÜNER’e ,Kulüp Başkanımıza Sayın D.Cumali SUCU’ya Kulüp Yönetimine ; Sayın Kadircan ESEN’e Sayın Eyüp BOLAT’a ve Kulüp Müdürü Sayın Ahmet TAYFUN’a teşekkür ediyoruz.

Özellikle fedekarane çalışmalarından dolayı kulüp antrenörlerimiz Orhan ALTAY ve V.Şahin YAMAN’ı da tebrik ediyor yeni sezonda başarılar diliyoruz.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.