Murat Haznedar, Beşiktaş'ta bu yönde bir kararda alınmamıştır.

Murat Haznedar, Beşiktaşta bu yönde bir kararda alınmamıştır.

Murat Haznedar, Beşiktaş'ta bu yönde bir kararda alınmamıştır.

Murat Haznedar, Beşiktaşta bu yönde bir kararda alınmamıştır.
Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat Haznedar ve Sayın Beşiktaş Belediyesi Spor Müdürü Gökhan Akyol, İASKF 'in Haziran ayında gerçekleşmesi beklenen Genel Kurulda herhangi bir tarafı desteklemediklerini açıkladı.
Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat Haznedar konuya ilişkin yaptığı açıklamada önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan İASKF Genel kurul öncesi bizim veya ekibimizin Ali Düşmez beyefendiyi destekleyeceğiz yolunda çıkan haberler tamamen asılsızdır. Bu konuya ilişkin Belediyemiz veya çalışanlarımızın içinde olduğu bir toplantı yapılmamış ve bu yönde bir kararda alınmamıştır.
Ali Düşmez bizim arkadaşımızdır, ancak ben ve ekibimden herhangi birisinin delegeliğimizin olmadığı bir genel kurulda taraf olmamız beklenemez. Kaldı ki bu kongre de diğer aday veya adayları tanımıyoruz bile, bu konuda sorumluluğu olanlar ile konuşarak bu durumu açıklığa kavuşturacağız '' dedi.
Beşiktaş Belediyesi Spor İşleri Müdürü Sayın Gökhan Akyol "Bazı internet sayfalarında bizim belediyemiz üzerinden bir açıklama yapılmış gibi yansıtılarak, önümüzdeki ay gerçekleşecek olan İASKF Genel kurulunda satır aralarında taraf olduğumuz yansıtılmaya çalışılmış. Bu tamamen asılsız ve belediyemizi le alakası olmayan bir açıklamadır.
Belediye Başkanımız Sayın Av. Murat Hazinedar'ında belirttiği gibi araştırılıp bu konu nihayetlendirilecektir dedi.
HABER FOTO/Yılmaz AKTEPE İstanbul

 

Etiketler; #murat haznedar

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.