BÖLGESEL AMATÖR LİG İÇİN 22 NİSAN'a KADAR OYNANAN MAÇLARIN PANORAMASI

BÖLGESEL AMATÖR  LİG İÇİN 22 NİSAN'a KADAR OYNANAN MAÇLARIN PANORAMASI

BÖLGESEL AMATÖR LİGDE (BAL) 2017-2018 SEZONUNDA OYNAYABİLMEK İÇİN, ŞU ANA KADAR OYNANAN 27 MÜSABAKADA LİGDE KALMAYI BAŞARAN 21 TAKIM İLE LİGE KENDİ İLLERİNİN AMATÖR KÜMELERİNDEN YÜKSELEN 6 TAKIM, LİG KONTENJANLARINA GÖRE 2017-2018 SEZONUNDA BAL LİGİNDE OYNAYACAK TAKIMLAR VE OYNANAN MAÇLARDA ALINAN SONUÇLAR:
********************************************************************************
8 Nisan 2017 Cumartesi: 1955 Batman Belediyespor 3 Batman Tüpraşspor 0 Hükmen Galip
(1955 Batman Belediyespor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
9 Nisan 2017 Pazar : Şırnak 1960 Silopispor 1 Şırnak Cizre Botanspor 0 Gol: Muhammet Tan. (Şırnak 1960 Silopispor Bölgesel Amatör ligde ligde kalmıştır).
9 Nisan 2017 Pazar: Siirt Kurtalanspor 1 Siirt Botangücüspor 3 Goller: Emrah Aslan (Kurtalanspor). İbrahim Akıncı(2), Erhan Değirmenci. (Siirt Botangücüspor) (Siirt Botangücüspor Bölgesel Amatör lige tarihinde ilk defa yükselmiştir).
12 Nisan 2017 Çarşamba: Hakkarispor Futbol Kulübü 0 Hakkari Yüksekova Belediyespor 2
Goller: Orçun Güzeldereli, Vedat Tura. (Hakkari Yüksekova Belediyespor Bölgesel Amatör lige 1 yıl aradan sonra yeniden yükselmiştir).
12 Nisan 2017 Çarşamba: Diyarbakır Yolspor 1 Diyarbakır Çınar Belediyespor 0 Gol: Ömer Erel. (Diyarbakır Yolspor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır). Ayrıca Diyarbakır ilinin Lig Kontenjanı 2 olduğu için Diyarbakır Bağlar Belediyespor’da direkt olarak ligde kaldığından 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör ligdeki mücadelesine devam edecektir.
13 Nisan 2016 Perşembe: Kilis Belediyespor 8 Kilis Kifado Gençlikspor 2 Goller: Ahmet Yiğitel (2), hasan Özçelik (2), Ali Kurt, Eyüp Ataç, Mehmet Uğur, Aboubacar Kone(Kilis Belediyespor), Mehmet Güzel, Ali Cihan Yalnız( Kifado Gençlikspor) (Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
14 Nisan 2017 Cuma: Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü 1 Yozgat sorgun Belediyespor 0 Gol: Ali Yakup. (Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
14 Nisan 2017 Cuma: Adana Ceyhanspor 5 Adana Yumurtalık Belediyespor 1 Goller: Muhammet Savaşçı (2), Mahmut Ortak, Furkan Yıldırım, Tekin Bayraktar. (Ceyhanspor), Emre Erkoç (Yumurtalık Belediyespor) (Adana Ceyhanspor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır). Adana’nın lig Kontenjanı 3 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Adana Büyükşehir Belediyespor ve Adana Süper Amatör Küme Şampiyonu Kürkçülerspor 2017-2018 Sezonunda Adana ilini temsil edecek olan diğer iki takımdır.
14 Nisan 2017 Cuma: Nevşehirspor Gençlik 4 Nevşehir Çat Gençlikspor 0 Goller: Enes Nalbantoğlu (2), Semih Türe, Doğancan Akaya (Nevşehirspor Gençlik Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
18 Nisan 2017 Salı: Yeşil Kırşehirspor 4 Kırşehir Evranspor 3 Goller: Mehmet Uzun(2),
Süleyman Moroğlu, Ahmet Batuhan Akyıldız( Yeşil Kırşehirspor), Semih Çiftçi, Orhan akaya, Hacı Koray Korkmaz ( Kırşehir Evranspor). (Yeşil Kırşehirspor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
19 Nisan 2017 Çarşamba: Isparta Davrazspor 7 Isparta Deregümü Gençlikspor 0 Goller: Siboniso Lungelo Mtshali (2), Cemal Deliktaş, Yusuf Oyit, Mustafa Ünver, Okan Akdeniz, Mehmet Çağrı Alparslan. (Isparta Davrazspor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
19 Nisan 2017 Çarşamba: Gümüşhane Kelkit Belediye Hürriyetspor 4 Gümüşhane Telekomspor 3 Goller: Sefa Yılmaz, Cenk Kasımoğlu, Burhan Varol, Devran Çamurdaş (Kelkit Belediye Hürriyetspor), Soner Savaş Ay(2) , Sinan Kaya (Gümüşhane Telekomspor), (Gümüşhane Kelkit Belediye Hürriyetspor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
19 Nisan 2017 Çarşamba: Bitlis Tatvan Gençlerbirliğispor 2 Bitlis Tatvanspor 1 Goller: Suat Temircan, Mehmet Salim Akıncı (Tatvan Gençlerbirliği), Gökhan Uygun (Tatvanspor).
(Bitlis Tatvan Gençlerbirliğispor Bölgesel Amatör ligde Kalmıştır).
19 Nisan 2017 Çarşamba: Aydın Çine Madranspor 0 Aydın Kuşadasıspor 1 Gol: Suat Mede (Kendi kalesine). (Aydın Kuşadasıspor 2 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör lige yeniden yükselmeyi başaran takım olmuştur). Aydın İli’nin lig Kontenjanı 3 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Aydın Sökespor ve Aydın Süper Amatör Küme Şampiyonu Aydın Bozdoğan Belediyespor 2017-2018 Sezonunda Aydın ilini temsil edecek olan diğer iki takımdır.
19 Nisan 2017 Çarşamba: Bolu Geredespor 2 Bolu Yeniçağaspor 4 Normal Süre ve uzatmaları 1-1 biten maç penaltılarla 3-1, Yeniçağaspor’un galibiyeti ile Bitmiştir, Gol: Muhammet Ali Fındık, Penaltı: Muhammet Ali Fındık (Bolu Geredespor), Gol: Eşref Şimşek, Penaltılar: Yetiş Karageyer, Mustafa Batman, Muhammed Ertan ( Yeniçağaspor). (Bolu Yeniçağaspor Bölgesel Amatör lige tarihinde ilk defa yükselmiştir).
20 Nisan 2017 Perşembe: Tokat Turhalspor 2 Tokat Niksar Belediyespor 1 Goller: Oktay Gül, Gökhan Dereli (Turhalspor), Bayram Nazik (Niksar Belediyespor) (Tokat Turhalspor Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran takım olmuştur).
21 Nisan 2017 Cuma: Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor 3 Kastamonu Yolspor 1 Goller: Mehmet Sinan Söylemez (2), Ali Oğuz İlhan. (Özel İdare Köy Hizmetlerispor), Orhan Şahin (Kastamonu Yolspor). (Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran takım olmuştur).
22 Nisan 2017 Cumartesi: Artvin Hopaspor 5 Artvin Borçkaspor 0 Goller: Ufuk Ayaydın(2), Yılmaz Bora, Ekrem Dil, Selman Yıldız. (Artvin Hopaspor Bölgesel Amatör ligde kalmıştır).
22 Nisan 2017 Cumartesi: Ağrı 1970 Spor 2 Ağrı Diyadin Gençlerbirliğispor 1 Goller: Ahmet Maran, Emre Gürses(Ağrı 1970 Spor), Remzi Çağlayan (Diyadin Gençlerbirliği).
(Ağrı 1970 Spor Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran takım olmuştur).
22 Nisan 2017 Cumartesi: Tunceli 62 Pertekspor 5 Tunceli Gençlik ve spor 0 Goller: Mazlum Daşlık (2), Enüş Güngörmüş, Kadir Can, Ferhat Sadık Güllü. (Tunceli 62 Pertekspor
Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran takım olmuştur).
22 Nisan 2017 Cumartesi: Konya Akşehirspor 3 Konya Selçukspor 1 Bu Maç 1-1 bitmiş ve uzatmalar oynanmıştır Uzatmaları 3-1 Akşehirspor kazanmıştır. Goller: Ali Kireş (2), Burak Çınar (Akşehirspor), Mustafa Yıldırım(Selçukspor) (Konya Akşehirspor Bölgesel Amatör ligde kalan Konya takımı olmuştur). Konya İlinin lig Kontenjanı 3 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Konya Sarayönü Belediyespor ve Konya Süper Amatör Küme Şampiyonu Konya Ereğlispor 2017-2018 Sezonunda Konya ilini temsil edecek olan diğer iki takımdır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Muşspor FC 3 Muş Özhasköyspor 2 (Bu maç normal süre ve uzatmaları 0-0 Bitmiş Penaltılarla 3-2 Muşspor FC takımı galip gelmiştir), Muşspor FC Bölgesel Amatör ligde yeniden kalmayı başarmıştır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Zonguldak Kozlu Belediyespor 0 Zonguldak Devrek Belediyespor 3 Goller: Veli Koçaklı (2), Ali soykan Bina. (Zonguldak Devrek Belediyespor Tarihlerinde ilk defa Bölgesel Amatör lige yükselen takım olmuştur). Zonguldak İlinin lig Kontenjanı 2 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyespor’da Zonguldak ilini temsil edecek olan diğer takımdır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Balıkesir Gönen Belediyespor 1 Balıkesir Balya Belediyespor 2
Goller: Gökhan Bilir (Gönen Belediyespor), Çağlayan Güneş, Hamza Ayaz ( Balya Belediyespor) (Balıkesir Balya Belediyespor Tarihlerinde ilk defa Bölgesel Amatör lige yükselen takım olmuştur). Balıkesir İlinin lig Kontenjanı 3 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Balıkesir Ayvalıkgücü Belediyespor ve Balıkesir Süper Amatör Küme Şampiyonu Havran Fatih Belediyespor 2017-2018 Sezonunda Balıkesir ilini temsil edecek olan diğer iki takımdır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Samsun Ladik Belediyespor 4 Samsun Termespor 3 Bumaçın Normal süre ve uzatma süreleri 0-0 bitmiş, Penaltılarla 4-3 galip gelen Ladik Belediyespor Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran takım olmuştur. Smsun İlinin lig Kontenjanı 3 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Samsun Çarşambaspor ve Samsun Süper Amatör Küme Şampiyonu Samsun Atakum Belediyespor 2017-2018 Sezonunda Samsun ilini temsil edecek olan diğer iki takımdır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Muğla Yatağanspor 5 Muğla Yeni Milasspor 4 Bu maçın normal süre ve uzatmaları 2-2 bitmiş penaltılarla 3-2 kazanan Muğla Yatağanspor Bölgesel amtör ligde kalmıştır. Goller: Mustafa Yıldırım, Hakan Sofuoğlu( Yatağanspor), Emre Kuncak, Ulaş Çetin (Yeni Milasspor).   Muğla İlinin lig Kontenjanı 2 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Muğla Ortaca Belediyespor’da Muğla ilini temsil edecek olan diğer takımdır.
22 Nisan 2017 Cumartesi: Gaziantep Şehit Kamil Belediyespor 2 Gaziantep Nizipspor 0
Goller: Ali Doğan, Mustafa Avcı. (Gaziantep Şehit Kamil Belediyespor Bölgesel Amatör ligde kalmayı başaran Gaziantep takımı olmuştur). Gaziantep İlinin lig Kontenjanı 2 olduğu için Bölgesel Amatör ligde direkt olarak kalan Gaziantep Araban Belediyespor’da Gaziantep ilini temsil edecek olan diğer takımdır.

ARAŞTIRMA, İNCELEME VE ANALİZ: MURAT BAYDAR


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.