Aydın1923spor'da sessiz bekleyiş devam ediyor

 Aydınspor 1923'te sessiz bekleyiş

Aydın1923spor'da sessiz bekleyiş devam ediyor

 Aydınspor 1923'te sessiz bekleyiş
Dört sezon aradan sonra 3.Lig'e dönen Aydınspor 1923'te, Başkan Hidayet Türen, yöneticiler Fevzi Subaşı, Dursun Çalık ve Metin Başaran'ın geçtiğimiz hafta sonunda yaptıkları basın açıklamasının ardından camia sessizliğe büründü.
Basın toplantısının yapıldığı gün kulüp binasında yaşanan bazı gelişmeler sonrasında Başkan Hidayet Türen'in görevine devam edeceğin bildirmesine rağmen, Türen'in karşısında aday çıkmasına kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.
Kulüp Başkanı Hidayet Türen'in, önümüzdeki günlerde bazı belgelerle bir kez daha basının karşısına çıkacağı ve yeni sezon planlaması ile ilgili bilgi vereceği kaydedildi.
TRANSFER DÖNEMİ ÇOK ZOR
Yaklaşık 5 milyon TL borcu olduğu bilinen siyah beyazlı kulübün, transfer sezonunda çok fazla zorlanacağı, 31 Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan Evren Özyiğit, Ulaş Güler, Vedat Budak, Reşo Akın, Oğuzhan Kayar, Şamil Ünal ve Tahir Babaoğlu gibi isimlerle yolların ayrılacağı ancak yeni yönetimin bu futbolculardan Galatasaray'dan kiralık gelen Oğuzhan Kayar, kaleciler Evren Özyiğit, Ulaş Güler ve Reşo Akın ile yeniden anlaşmak için masaya oturacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.
SELAHATTİN DİNÇEL TEKNİK DİREKTÖR OLABİLİR
Bu arada yeni yönetimin takımın küme düşmesi sonrası taraftarlardan gelen yoğun tepkiler üzerine, sezon başından bu yana takımın başında görmek istediği Selahattin Dinççel'i getirerek en azından taraftarların gönlünü alacağı öğrenilirken, ismi Nazilli Belediyespor, Utaş Uşakspor, Bodrum Belediyespor ile anılan genç teknik direktörün de ciddi bir teklif gelmesi halinde Aydınspor 1923 yönetimi ile masaya oturabileceği belirtildi. (SUAT DENİZ)


Etiketler; #aydın1923

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.